Kadra

Kadrę naszego przedszkola tworzy zespół nauczycieli, którzy posiadają pełne kwalifikacje do prowadzenia zajęć i pracy w przedszkolu. Posiadają międzynarodowe, akredytowane przez MACTE dyplomy nauczycieli Montessori zdobyte w Polskim Instytucie Montessori oraz w The Canadian Monttessori Teacher Education Institute, a także dyplomy filologów języków obcych, świadectwa kursów i warsztatów.

Pracownicy Przedszkola Montessori Poznań mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, wieloletnia współpracą z Polskim Instytutem Montessori w zakresie przygotowania przyszłych nauczycieli Montessori i organizacją kursów. Wciąż, jednak, poszerzają swoją wiedzą i umiejętności w trakcie konferencji, warsztatów i koleżeńskiej wymiany doświadczeń.